Share

Powiaty padziernik 2020  kopiaDziewczęta najszybsze w Powiecie

      Po raz 21 Nasza Szkoła była gospodarzem Mistrzostw Powiatu Białogardzkiego w sztafetowych biegach przełajowych dla wszystkich kategorii wiekowych. W rywalizacji dziewcząt szkół ponadpodstawowych na dystansie 10x1000m uczennice ZSP Tychowo wygrały rywalizację i zdobyły prawo reprezentowania Powiatu Białogardzkiego w Finałach Wojewódzkich, które po raz 13 odbędą się w parku przy naszej szkole. Zespół chłopców przez dużą część dystansu był na prowadzeniu, ale ostatecznie musiał zadowolić się drugim miejscem. W skład zwycięskiego zespołu dziewcząt wchodziły: Ewelina Pietraszewska, Zuzanna Godlewska, Natalia Moczarska, Małgorzata Pastorczyk, Małgorzata Zawojska, Olga Poszytek, Martyna Grudzińska, Karolina Bobryk, Oliwia Łoza i Klaudia Borzęcka. Trenerem zespołu jest Józef Grabarczyk.

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1934374
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
58
5552
1934374

Twój IP: 3.237.205.144

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine