fotograficznagranicznalotniczapolicyjnapozarniczawojskowa

  • image
  • image
  • image

DSC04816  kopiaNagrody Starosty
        Aż ośmioro uczniów ZSP Tychowo odebrało Nagrody Starosty za osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018. Uroczystość odbyła się w Starostwie Powiatowym w Białogardzie w dniu 22 czerwca br. Okolicznościowe dyplomy wręczał Tomasz Hynda - Starosta Białogardzki. Szymon Gołdyn został wyróżniony za celujące wyniki w nauce (średnia ocen 5,7) oraz wzorowe zachowanie w klasie II LO. Tegoroczna absolwentka, Alicja Grabarczyk, została nagrodzona za uzyskanie średniej ocen 5,39 w cyklu kształcenia LO. Małgorzata Maślak otrzymała nagrodę za osiągnięcia w nauce (średnia ocen 5,12 w klasie I LO) i osiągnięcia sportowe w rzucie oszczepem (w tym III miejsce w rankingu światowym IAAF). Kornelia Kalinowska była wyróżniona za sukcesy sportowe na szczeblu ogólnopolskim w rzucie oszczepem. Wiktoria Macioszek podobne osiągnięcia uzyskała w pchnięciu kulą. Starosta docenił również Natalię Łabaj, Magdaleną Grzybowską i Darię Szymanowską, które wygrały ogólnopolski finał zawodów sportowo-obronnych "Sprawni jak Żołnierze".

36062906 1832188490167392 2835126367564070912 o  kopiaŚwiadectwa rozdane
     22 czerwca uczniowie rozpoczęli wakacje. Podczas uroczystego apelu w obecności Komendanta Powiatowego Policji w Białogardzie - insp. Jerzego Kitowskiego i Rodziców, najlepsi uczniowie odebrali świadectwa oraz nagrody i wyróżnienia. Podsumowano szkolny konkurs na najlepszego sportowca. Laureatami zostali Małgorzata Maślak z I LOp oraz Alan Cabanek z III LOp. Pełne wyniki w rywalizacji dziewcząt dostępne są tutaj, ostateczna klasyfikacja chłopców dostępna jest tutaj. Nagrodzono uczniów za aktywność w różnych dziedzinach życia szkolnego i internackiego. Szczególnie wyróżniający się uczniowie zostali wytypowani do Nagród Starosty Białogardzkiego.

DSC04751  kopiaZajęcia na lotnisku wojskowym
          Uczniowie Naszej Szkoły uczestniczyli w zajęciach na lotnisku wojskowym w Świdwinie. Poznawali specyfikę pracy obsługi lotniska i pilotów. Podziwiali w akcji samoloty SU-22, będące na wyposażeniu 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie oraz śmigłowce pełniące zadania dodatkowe na terenie lotniska. Można było spróbować swych sił w symulatorze samolotowym oraz wysłuchać ciekawych wspomnień wieloletnich pilotów i pracowników lotniska. W trakcie wizyty swoją wiedzą służyli również członkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin. Miłym akcentem było spotkanie absolwentów Naszej Szkoły, którzy aktualnie służą w jednostce wojskowej w Świdwinie.

obóz przetrwania czerwiec 2018  kopiaKolejny obóz przetrwania jest już za nami...
     Uczniowie klas mundurowych w dniach 14-16 czerwca 2018 roku uczestniczyli w zajęciach survivalowych, czyli w tradycyjnym już w naszej Szkole Obozie przetrwania.
Ten obóz to zajęcia na terenach leśnych, bagiennych i pełnych ciekawych zadań sportowo – survivalowych. Pierwszy dzień rozpoczął się marszem z bagażem do obozowiska nad Jeziorem Drawskim na półwyspie Uraz. Wszyscy Ci, którzy nie bali się trudnych wyzwań i wody przez trzy dni dzielnie i z zawziętością wykonywali polecenia i zadania przygotowane przez instruktorów survivailu. Uczniowie podzieleni na grupy walczyli o zwycięski puchar dla najlepszej drużyny tegorocznego obozu. Pokonywali tor przeszkód na czas, strzelali z łuku, bawili się w paintball i maszerowali kilka kilometrów w trakcie rajdu wędrując przez las, bagno i brzegiem jeziora.

Strona 10 z 53

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1429153
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
522
21762
1429153

Twój IP: 34.228.194.177

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine