DSC04326  kopiaUdany start w Stargardzie
           Podczas Finału Wojewódzkiego Licealiady w Drużynowej Lekkiej Atletyce Nasza Szkoła potwierdziła przynależność do najlepszych szkół w województwie w rywalizacji lekkoatletycznej. Uczennice z ZSP Tychowo przez większość zawodów utrzymywały się na medalowej pozycji, ostatecznie zajmując piąte miejsce. Szkołę reprezentowały: Paulina Rzepnikowska i Daria Jagielska (obie I LOw) w biegu na 100m; Dominika Żołędowska i Magdalena Grzybowska (obie I LOp) w biegu na 400m; Alicja Pstrowska (I LOp) i Weronika Morawska (II LOp) w biegu na 800m; Wiktoria Macioszek i Kornelia Kalinowska (obie I LOw) w pchnięciu kulą; Małgorzata Maślak (I LOp) i Alicja Grabarczyk (III LOp) w skoku w dal; skoczkinie w dal oraz Dominika i Paulina biegły w sztafecie 4x100m. Komplet wyników można znaleźć tutaj.

ulotka 2018Zapraszamy
na Dni Otwarte!

         Wszystkich zainteresowanych Gimnazjalistów i Rodziców zapraszamy na Dni Otwarte w terminie 14-18 maja 2018 r. w godzinach 8.30 do 14.00. W ramach Dni Otwartych można obejrzeć wszystkie pomieszczenia szkolne oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat funkcjonowania szkoły i zasad rekrutacji na rok szkolny 2018/2019.
W dniu 15 maja odbędzie się specjalny dzień otwarty z udziałem policjantów i żołnierzy. W trakcie będzie można strzelać z broni pneumatycznej oraz broni ASG na kulki plastikowe. Do dyspozycji będą również policjanci i żołnierz, którzy prowadzą zajęcia w klasach mundurowych. Mogą oni odpowiadać na pytania dotyczące funkcjonowania klas mundurowych w ZSP Tychowo lub możliwości ubiegania się o pracę w Policji lub Wojsku. Dla chętnych będą przygotowane tory sprawnościowe, przewidziane dla kandydatów na żołnierzy i policjantów. Dodatkową atrakcją będzie pokaz sztuk walki uczniów klas mundurowych.

DSC03385ZAKWITŁY KASZTANY - MATURĘ CZAS ZACZĄĆ!

         Tegoroczni absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie rozpoczęli egzaminy maturalne, tradycyjnie przy kwitnących kasztanach. 4 maja odbywa się egzamin pisemny z języka polskiego. W dniu 7 maja uczniowie napiszą egzamin z matematyki. W kolejnych dniach wszyscy marzący o świadectwie dojrzałości, muszą przystąpić do ustnych egzaminów z języka polskiego i języka obcego. Dopełnieniem sesji egzaminacyjnej będzie napisanie matury z języka obcego i z co najmniej jednego wybranego przedmiotu w zakresie rozszerzonym. Później już tylko nerwowe oczekiwanie do dnia 3 lipca, kiedy to okaże się jakie są efekty majowej pracy. Na zdjęciu tegoroczni absolwenci LO w Tychowie tuż przed rozpoczęciem egzaminu z języka polskiego.

Informacje i terminy związane z weekendem majowym w internacie ZSP w Tychowie

1. Uczniowie klas III po uzupełnieniu obiegówek i sprawdzeniu pokoju muszą zabrać swoje rzeczy. Rzeczy pozostawione w internacie zostaną spakowane i wyniesione do magazynu, gdzie będą  przechowywane do końca września 2018r.

2. UCZNIOWIE KLAS I ; II: W dniach 1-7 maja 2018 internat nieczynny. Przyjazd we wtorek 8 maja od godz.16.00

3. MATURZYŚCI: przyjazd w czwartek 3 maja od godz. 18.00, wyjazd w piątek 4 maja do godz. 14.00, przyjazd w niedzielę 6 maja od godz. 18.00

31393232 1768335976552644 4295955409061019648 oKoniec szkoły dla Maturzystów
   27 kwietnia uczniowie klas trzecich odebrali świadectwa ukończenia Liceum Ogólnokształcącego. Uroczysty apel odbył się z udziałem znamienitych gości, wśród których byli:
Sekretarz Powiatu Białogardzkiego Zbigniew Raczewski, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie bryg. mgr inż. Jacek Szpuntowicz, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Kołobrzegu ppłk mgr inż. Janusz Łyżeń, Zastępca Dyrektora Aresztu Śledczego w Koszalinie Oddział Zewnętrzny w Dobrowie ppłk Janusz Wiśniewski, Komendant Kursu Zespołu Służby Granicznej Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie, mjr SG Tomasz Juszkiewicz, Zastępca Dyrektora Aresztu Śledczego w Koszalinie Oddział Zewnętrzny w Dobrowie kpt. Marek Dankowski, st. chor. Jarosław Marcisz z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie, Przewodnicząca Rady Rodziców ZSP Tychowo Renata Majkowska oraz Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców ZSP Tychowo Pani Małgorzata Gaweł.
           Absolwenci klas wojskowej, policyjnej i straży granicznej zostali wyróżnieni stosownymi nagrodami i dyplomami za naukę oraz za wyróżniającą się postawę w różnych dziedzinach życia szkolnego. Najwyższą średnią ocen  5,39, uzyskała Alicja Grabarczyk z klasy policyjnej. W klasie wojskowej najwyższą średnią ocen na świadectwie ukończenia LO osiągnęła Dominika Toporek. W trakcie uroczystości było wiele podziękowań i życzeń powodzenia na egzaminach maturalnych i w dalszych życiowych poczynaniach młodych ludzi.
Na zdjęciu absolwenci klasy policyjnej z wychowawczynią.

 

Strona 8 z 48

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1275066
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
296
10188
1275066

Twój IP: 34.228.41.66

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine