normal dzien dziecka 29 05 2014310Udana zabawa na sportowo
Już po raz czternasty w Naszej Szkole odbyły się Integracyjne Mistrzostwa w Sportach Letnich z udziałem osób niepełnosprawnych z terenu Powiatu Białogardzkiego. W trakcie zawodów dofinansowanych przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych uczestnikami rywalizacji byli uczniowie ZSP Tychowo i zaproszeni Goście. Organizacja zawodów i ich sędziowanie spoczywała na barkach nauczycieli. W trakcie rozdano prawie sto medali. Pomimo dość niskiej temperatury, prawie nikt nie narzekał na chłód, ze względu na duże emocje, a także pyszną grochówkę i ciepłą herbatę dostępną dla wszystkich.

Sprawozdanie i zdjęcia z Dnia Dziecka 29.05.2014

strzelnicaCelne oko na strzelnicy
W dniach 27-28 maja 2014r. uczniowie klas mundurowych ZSP Tychowo odbywali obowiązkowe strzelanie na strzelnicy otwartej w Białogardzie. Uczniowie strzelali z KBKS z odległości 50m, mieli do oddania 5 strzałów próbnych i  10 ocenianych. Maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosiła 100pkt. Strzelanie stało na bardzo wysokim poziomie. Najlepsze wyniki w klasach pierwszych uzyskali: I miejsce przypadło wspólnie Michałowi  Brodzie i Pawłowi Todorowskiemu (90pkt). Czołową trójkę uzupełniła Klaudia Kręczkowska (87pkt). 
W klasach drugich najlepsze wyniki uzyskali: I miejsce Deivid Tyszer (86pkt), II miejsce Bartłomiej Boczek (85pkt), III miejsce z wynikiem 84 pkt wspólnie zajęli: Magdalena Parzniewska, Maciej Sypniewski i  Klaudia Orzech.

GALERIA -LOp                GALERIA-LOw

sztafetaRekordy w sztafetach
Bardzo dobrze spisali się reprezentanci ZSP Tychowo w Finałach Wojewódzkich Licealiady w biegach rozstawnych. Trzy spośród czterech sztafet poprawiły rekordy szkoły, a czwarta ustanowiła najlepszy tegoroczny wynik. Najlepiej spisali się chłopcy w biegu 4x100m, którzy wynikiem 46,12s wywalczyli srebrne medale. W skład zespołu wchodzili: Kacper Romanowski (ILOw), Szymon Andrusiów (II LOw), Jakub Groński (III LOw) i Jakub Szmid (III LOw).

GALERIA

Czytaj więcej: sztafety

sprawniW dniach 22-23 maja 2014r. w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie odbył się finał wojewódzkich zawodów sprawnościowo-obronnych „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE 2014”. Wzięło w nich udział 11 reprezentacji dziewcząt i 12 reprezentacji chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych  oraz 4 reprezentacje dziewcząt i 5 reprezentacji chłopców ze szkół gimnazjalnych. Po zaciętej rywalizacji w konkurencjach: ratownictwa medycznego, rzucie granatem, strzelaniu, torze sprawnościowym  i biegu na orientację komisja sędziowska ogłosiła kolejność zespołów w klasyfikacji zespołowej i indywidualnej. W klasyfikacji zespołowej chłopców, uczniowie ZSP Tychowo zajęli  II miejsce w województwie.  Skład drużyny: Jakub Szmid (III LOw), Michał Broda (I LOsg), Paweł Todorowski (I LOw). W klasyfikacji  indywidualnej, uczeń ZSP Tychowo Jakub Szmid, zajął I miejsce w województwie.

GALERIA

Czytaj więcej: Sprawni jak żołnierze

sztafetaFinały Wojewódzkie w LA

      21 maja 2014 roku w Stargardzie Szczecińskim odbyły się Finały Wojewódzkie Licealiady w drużynowej lekkiej atletyce. Prawo startu miało po 15 szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców, wyłonionych na podstawie jesiennych zawodów powiatowych.
        Uczennice i uczniowie ZSP Tychowo ukończyli rywalizację odpowiednio na ósmym i szóstym miejscu. Blisko medalu byli chłopcy, którzy we wszystkich konkurencjach plasowali się w czołówce. Niestety pechowy upadek zawodnika w biegu na 100 metrów i zerowy wynik punktowy sprawił, że zamiast miejsca na podium, przypadło szóste miejsce. Na zdjęciu Paweł i Kamil w czołówce biegu na 1500m (zielone koszulki).
       

Czytaj więcej: Finały Wojewódzkie w LA

Strona 53 z 56

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1596833
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
171
5423
1596833

Twój IP: 3.233.239.20

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine