fotograficznagranicznalotniczapolicyjnapozarniczawojskowa

  • image
  • image
  • image

zakończenieUroczyste zakończenie nauki dla Maturzystów

 

W dniu 25 kwietnia uczniowie klas trzecich odebrali świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego. Po raz pierwszy byli wśród nich uczniowie z klasy straży granicznej. Tradycyjnie uroczystość miała odświętny charakter, co podkreślało liczne grono przybyłych Gości: mjr SG Tomasz Juszkiewicz z Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, pani Ewa Popławska Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Białogardzie, podkom. Jacek Chodań z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, asp. szt. Robert Szabla z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, chor. Jarosław Marcisz z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, asp. Zbigniew Walasek Kierownik Posterunku Policji w Tychowie oraz pani Małgorzata Mierzejewska ze Starostwa Powiatowego w Białogardzie.

      Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia za osiągane wyniki w nauce oraz ponadprzeciętna postawę i zaangażowanie w szkole. Wyróżniono również stosownymi listami gratulacyjnymi rodziców Marty Grabarczyk, która okazała się najlepszą uczennicą ze średnią ocen 5,12 oraz Bartłomieja Roganowskiego, który również ukończył szkołę z wyróżnieniem. Teraz przed Maturzystami ostatni etap wzmożonej nauki przed maturą, na której życzymy im jak najlepszych wyników.

GALERIA

konferencjaUdział w konferencji naukowej

Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie było organizatorem konferencji naukowej „Edukacja warunkiem bezpieczeństwa w XXI wieku”. Na konferencję zostali zaproszeni również uczniowie Naszej Szkoły. W trakcie spotkania swoje referaty wygłaszali zaproszeni profesorowie, wykładowcy wyższych uczelni oraz żołnierze zawodowi. Miłym akcentem dla Naszej Szkoły było wyróżnienie przez Komendanta CS SP w Koszalinie płk dypl. Dariusza Sienkiewicza współpracy z Naszą Szkoła jako modelowej i godnej naśladowania przez innych. Na zdjęciu uczniowie ZSP Tychowo w trakcie konferencji.

GALERIA

imagesNOWY PLAN LEKCJI PONIŻEJ !!!

-----Plan lekcji----

eduscience piknikPIKNIK NAUKOWY EDUSCIENCE

 

10.04.2014 odbyło się spotkanie zorganizowane we współpracy z naukowcami z Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii - EDUSCIENCE.

FILM

GALERIA

Czytaj więcej: Piknik Eduscience

zawody strzelnica tychowoKlasowe mistrzostwa szkoły w strzelectwie sportowym

W dniu 20.03.2014r odbyły się klasowe mistrzostwa szkoły w strzelectwie sportowym. Udział wzięło osiem trzy osobowych zespołów z naszej szkoły i  gościnnie dwa trzy osobowe  zespoły z Mielenka Drawskiego.

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa w strzelaniu

Strona 53 z 54

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1483978
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
241
21292
1483978

Twój IP: 35.173.234.237

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine