biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

33077658 1794490267270548 7009835717442404352 o„Doba w wojsku” Szkolenie klas wojskowych w CSSP w Koszalinie
          W dniach 17-18 maja uczniowie ZSP Tychowo uczestniczyli w szkoleniu wojskowym w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie. Jest to przedsięwzięcie realizowane w ramach współpracy CSSP w Koszalinie oraz naszą szkołą. Szkoleniem objęci zostali uczniowie klas wojskowych. Uczniowie podczas szkolenia mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć „życie wojskowe” od kuchni. Program obejmował:
szkolenie
z regulaminów: musztra indywidualna i zespołowa,  
szkolenie SERE – nauka bytowania w terenie,
zapoznanie z codzienną służbą wojskową /wykonywanie zbiórek, udział w apelach, ścielenie łóżek, realizacja czynności zgodnie z Porządkiem dnia CSSP.
Podczas pobytu nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem w zajęciach. Uczestnikom szkolenia szczególnie podobały się zajęcia z bytowania z instruktorami cyklu SERE oraz posiłki serwowane w żołnierskiej stołówce 17 Wojskowego Oddziału Wojskowego.

DSC04326  kopiaUdany start w Stargardzie
           Podczas Finału Wojewódzkiego Licealiady w Drużynowej Lekkiej Atletyce Nasza Szkoła potwierdziła przynależność do najlepszych szkół w województwie w rywalizacji lekkoatletycznej. Uczennice z ZSP Tychowo przez większość zawodów utrzymywały się na medalowej pozycji, ostatecznie zajmując piąte miejsce. Szkołę reprezentowały: Paulina Rzepnikowska i Daria Jagielska (obie I LOw) w biegu na 100m; Dominika Żołędowska i Magdalena Grzybowska (obie I LOp) w biegu na 400m; Alicja Pstrowska (I LOp) i Weronika Morawska (II LOp) w biegu na 800m; Wiktoria Macioszek i Kornelia Kalinowska (obie I LOw) w pchnięciu kulą; Małgorzata Maślak (I LOp) i Alicja Grabarczyk (III LOp) w skoku w dal; skoczkinie w dal oraz Dominika i Paulina biegły w sztafecie 4x100m. Komplet wyników można znaleźć tutaj.

ulotka 2018Zapraszamy
na Dni Otwarte!

         Wszystkich zainteresowanych Gimnazjalistów i Rodziców zapraszamy na Dni Otwarte w terminie 14-18 maja 2018 r. w godzinach 8.30 do 14.00. W ramach Dni Otwartych można obejrzeć wszystkie pomieszczenia szkolne oraz uzyskać szczegółowe informacje na temat funkcjonowania szkoły i zasad rekrutacji na rok szkolny 2018/2019.
W dniu 15 maja odbędzie się specjalny dzień otwarty z udziałem policjantów i żołnierzy. W trakcie będzie można strzelać z broni pneumatycznej oraz broni ASG na kulki plastikowe. Do dyspozycji będą również policjanci i żołnierz, którzy prowadzą zajęcia w klasach mundurowych. Mogą oni odpowiadać na pytania dotyczące funkcjonowania klas mundurowych w ZSP Tychowo lub możliwości ubiegania się o pracę w Policji lub Wojsku. Dla chętnych będą przygotowane tory sprawnościowe, przewidziane dla kandydatów na żołnierzy i policjantów. Dodatkową atrakcją będzie pokaz sztuk walki uczniów klas mundurowych.

DSC03385ZAKWITŁY KASZTANY - MATURĘ CZAS ZACZĄĆ!

         Tegoroczni absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie rozpoczęli egzaminy maturalne, tradycyjnie przy kwitnących kasztanach. 4 maja odbywa się egzamin pisemny z języka polskiego. W dniu 7 maja uczniowie napiszą egzamin z matematyki. W kolejnych dniach wszyscy marzący o świadectwie dojrzałości, muszą przystąpić do ustnych egzaminów z języka polskiego i języka obcego. Dopełnieniem sesji egzaminacyjnej będzie napisanie matury z języka obcego i z co najmniej jednego wybranego przedmiotu w zakresie rozszerzonym. Później już tylko nerwowe oczekiwanie do dnia 3 lipca, kiedy to okaże się jakie są efekty majowej pracy. Na zdjęciu tegoroczni absolwenci LO w Tychowie tuż przed rozpoczęciem egzaminu z języka polskiego.

Informacje i terminy związane z weekendem majowym w internacie ZSP w Tychowie

1. Uczniowie klas III po uzupełnieniu obiegówek i sprawdzeniu pokoju muszą zabrać swoje rzeczy. Rzeczy pozostawione w internacie zostaną spakowane i wyniesione do magazynu, gdzie będą  przechowywane do końca września 2018r.

2. UCZNIOWIE KLAS I ; II: W dniach 1-7 maja 2018 internat nieczynny. Przyjazd we wtorek 8 maja od godz.16.00

3. MATURZYŚCI: przyjazd w czwartek 3 maja od godz. 18.00, wyjazd w piątek 4 maja do godz. 14.00, przyjazd w niedzielę 6 maja od godz. 18.00

Strona 6 z 46

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1230213
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
198
11762
1230213

Twój IP: 54.224.56.126

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine